« zpět

Jaké prohlížeče podporuje InTouch CRM

V minulosti jsme nikdy nevydali oficiální politiku podpory webových prohlížečů systémem InTouch CRM. Vzhledem k množícím se dotazům jsme se rozhodli definovat a publikovat pravidla pro podporu dostupných prohlížečů.

V rámci technické podpory k InTouch CRM garantujeme zákazníkům plnou funkčnost systému na těchto prohlížečích:

  • Chrome (desktop i Android)
  • FireFox
  • Edge (součástí Windows)
  • Safari (součástí macOS a iOS)

Pro uvedené čtyři značky prohlížečů podporujeme vždy poslední a předposlední oficiálně vydanou verzi. Pokud bude InTouch CRM na těchto verzích nefunkční, budeme to jednoznačně považovat za chybu a dojde k rychlé nápravě.

Pokud to nebude bránit vývoji CRM, budeme se snažit prohlížeče podporovat déle, alespoň 2 roky. Taková podpora již nebude garantovaná a je možné, že uživatelům poradíme aktualizaci na novější prohlížeč místo opravy objevené nekompatibility z naší strany.

Funkčnost není plně garantovaná u ještě nehotových budoucích verzí (např. beta-verze nebo technology preview). CRM může fungovat bezproblémově, ale nemusí. Je to třeba vyzkoušet, případně se nás zeptejte na lince technické podpory.

Počínaje verzí InTouch CRM 5.6 je ukončena podpora jakékoliv verze prohlížeče Internet Explorer. Poslední IE byl vydán v roce 2013 a jeho podpora by byla příliš velkou brzdou pro vývoj CRM systému. Všem zákazníkům doporučujeme nainstalovat poslední verzi některého z moderních prohlížečů.

Používat nejnovější prohlížeč je bezpečnější. Doporučujeme používat takový, který se sám automaticky aktualizuje na nejnovější verzi. Nové prohlížeče jsou také většinou rychlejší.