Kontaktní údaje a adresy

Dokonale zvládněte práci s telefony, e-maily a poštovními adresami v InTouch CRM 6.1. Připravili jsme pro vás dva krátké návody.

Přehled novinek InTouch CRM 6.1

Už několik měsíců nabízíme zákazníkům přechod na novou verzi 6. Vývoj jde dál a i když je stále dost zákazníků na verzi 5.7, poslední inkarnace našeho CRM má číslo 6.1.

Novinky verze InTouch CRM 6

Více jak rok práce a InTouch CRM 6 konečně začínáme nabízet prvním zákazníkům.

Připravte se na verzi 6

InTouch CRM 6 jde do závěrečné fáze vývoje. Obsahuje úpravy, na kterých jsme pracovali více jak rok. Je to jedna z největších aktualizací, které vydáváme. Můžete ji vyzkoušet jako veřejnou beta-verzi.

Co ničí vaši databázi kontaktů

Každá společnost, která se se svými zákazníky potkává více než jednou, je nucena začít uchovávat obchodní kontakty. Dělají to různými způsoby, ale mohu odpovědně prohlásit, že jsem ještě nepotkal firmu, která by měla databázi kontaktů v dobrém stavu.

GDPR a InTouch CRM

CRM nyní ještě víc usnadňuje firmám lépe vyhovět novému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Nové úpravy se týkají správy poskytnutých souhlasů.

Jaké prohlížeče podporuje InTouch CRM

V minulosti jsme nikdy nevydali oficiální politiku podpory webových prohlížečů systémem InTouch CRM. Vzhledem k množícím se dotazům jsme se rozhodli definovat a publikovat pravidla pro podporu dostupných prohlížečů.

Změna ve fungování práv u aktivit v CRM

V nové verzi 5.6 sjednocujeme způsob řízení přístupových práv k aktivitám (tj. úkoly, události a komunikace). Pokud jste administrátorem uživatelů ve vašem CRM, doporučujeme věnovat pozornost tomuto článku.

Změny v API rozhraní verze 5.5

Informace jsou důležité pro zákazníky, kteří komunikují s InTouch CRM pomocí API rozhraní XML konektor. Prosím čtěte, pokud API používáte a potřebujete zajistit maximální kompatibilitu s novou verzí.

Novinky verze 5.5

Neomezený počet kontaktních údajů, lepší ochrana proti duplicitám, slučování kontaktů, možnost měnit pořadí sloupců v agendách, ukládání příloh e-mailů a další vylepšení.