Spustit moje CRM

Se systémem můžete pracovat po dobu 30ti dní zdarma. V případě zájmu lze plynule přejít do komerčního režimu.

Začněte s CRM teď

(kreditní karta není vyžadována)

Ceny a varianty

Žádné obavy. Dostupnou variantu pořízení máme pro firmy všech velikostí. Je jedno, jestli jste velká korporace nebo garážová firma.

Zobrazit ceny

Vzhled systému

Nemusíte se u nás registrovat, abyste se mohli podívat, jak naše CRM vypadá.

vybrané reference
Vybrané reference

Jak vyúčtovat služby klientům

Není moc nástrojů, které vám umožní efektivně účtovat provedené služby zákazníkům. InTouch CRM je jedním z nich. Náš software vám umožní řešit kompletně celý proces účtování služeb.
Celý článek »

Telefonie v InTouch CRM

Informační systém InTouch CRM nově podporuje integraci s telefonní ústřednou. V současnosti podporujeme propojení na ústředny Cisco a Asterisk, nicméně dokážeme naše řešení integrovat i s jinými ústřednami.
Celý článek »

Příležitosti v CRM systémech

Mezi manažery a obchodníky je často nepochopený koncept příležitostí v CRM systémech. V tomto videu se Tomáš Bleša pokouší vysvětlit k čemu jsou příležitosti dobré a proč je používat.
Celý článek »

Propojení webu a CRM

Pro tvůrce webů máme jednu otázku. Proč ukládat data o kontaktech z webu do jednoúčelové databáze, když je možné je zapsat do robustního CRM systému?
Celý článek »

Filtrování bývalo pracné, ale s tím je teď konec

o04/2014 - Filtrování v InTouch CRM bylo vždy mocným nástrojem. Bylo a je možné filtrovat téměř podle jakéhokoliv údaje v databázi a zkušený uživatel může vytvářet i velmi komplikované filtrovací podmínky.

Elektronické zasílání upomínek

o03/2014 - Abyste mohli tuto funkcionalitu využít, musíte používat intouch crm pro vystavování faktur a také zajistit, že budou správně označené ty faktury, u kterých došlo k úhradě.

Vylepšený kalendář a hledání

o02/2014 - Na stránce Dnes nyní najdete novou funkci Nastavení kalendáře. Ta zobrazí jednoduchý formulář, který vám umožní přizpůsobit vzhled kalendáře. Každý uživatel může mít své vlastní nastavení.

Nová a mnohem lepší úvodní stránka CRM systému

o01/2014 - Rádi vylepšujeme náš systém, který pro vás vyvíjíme už víc jak 13 let. Ze všeho nejraději přidáváme funkce, které odstraňují zbytečné kliky myší. Nová stránka Dnes odstraňuje spousty zbytečných kliků.

Máme CRM a co dál?

Prezentace o výběru a zavádění CRM systému ve firmě.
Jaké jsou typické chyby, čemu se vyhnout a čeho se naopak nebát.
Proč CRM systém zavádět - k čemu je to vlastně dobré?